Mezuniyet Fotoğrafları 2018-2019

Küçült Yazı Tipi Büyüt

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksekokulu 2018-2019 Akademik Yılında yaklaşık 110 mezun verdi. Mezun olan öğrenciler, Alaplı MYO Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen coşkulu törenle kep attı. Mezun olan öğrenciler, mutluluklarını aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte yaşadı.

Alaplı MYO Kapalı Spor Salonunda  gerçekleştirilen Mezuniyet Törenine Alaplı Belediye Başkanı Nuri TEKİN, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Veysel Haktan ÖZAÇMAK, Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Ahmet OTURAK, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekan Vekili  Prof.Dr. Soner YAVUZ, Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Timur KOPARAN ve Doç. Dr. Şaban ÇELİKOĞLU,  protokol üyeleri,  Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları ,  akademik ve idari personel, öğrenciler ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Mezuniyet töreni, öğretim elemanları ile mezun öğrencilerin birlikte gerçekleştirdiği kortej yürüyüşü ile başladı. Kortej yürüyüşünün ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Mezuniyet töreninin açılışında konuşan Müdür Dr.Öğr.Üyesi Ahmet OTURAK, “Mezun olacak öğrencilerimizin ve ailelerinin duyduğu heyecanı biz de kalbimizde hissediyoruz, iki yıl önce bizlere emanet ettiğiniz evlatlarınızı asıl sahipleri olan sizlere sağ salim , kıymetini kendilerinin takdir edeceği teknikerler ve meslek elemanları olarak teslim ediyoruz. Çocuklarınızla hep gurur duyunuz. Yolları ve bahtları açık olsun “ dedi.

Konuşmasının devamında öğrencilere tavsiyelerde de bulunan Müdür Dr.Öğr.Üyesi Ahmet OTURAK;

“Sizlere elimizden geldiğince hayatta önemli ve gerekli olan şeyleri tanıtmaya çalıştık. Bundan sonra bizlerden öğrendikleriniz sizlere yol gösterecektir. Kendinize güvenin ve asla vazgeçmeyin.” dedi.

Alaplı Meslek Yüksekokul birincisi İzzet GÖKTEPE; Başardıklarımızın sonraki mezunlara açılacak kapıların anahtarı, sunulacak olanakların nedeni olacağını unutmayalım. Alaplı MYO’nun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Çağdaş bir üniversite ortamında meslek eğitimimizi ve öğretimimizi başarıyla sürdürmemizi ve kendimize, ülkemize yararlı birer insan olarak yetişmemizi amaç edinen Meslek yüksekokulumuza ve hocalarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. ” dedi.

Tören, dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri ve ödüllerinin takdim edilmesiyle devam etti.

Başarı belgesi takdiminin ardından öğrenciler mezuniyet yemini ederek kep attılar.

Mezuniyet töreni sonrasında öğrenciler müzik eşliğinde eğlenip hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin