Mezuniyet Töreni Fotoğrafları

Mezuniyet Fotoğrafları 2017-2018

Küçült Yazı Tipi Büyüt

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

Saim Eskioğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdür Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz, Alaplı Protokolü, Bülent Ecevit Üniversitesi Senato Üyeleri, Yüksekokulun akademik-idari personeli, mezun öğrenciler ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Alaplı MYO Müdür Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz yaptığı konuşmada, öğrencileri çağdaş ve güncel bilgilerle güçlendirerek hayata en iyi şekilde hazırlamayı hedeflediklerini belirterek, “Bu yıl 41. mezuniyet törenini yapmanın gururu ve onurunu yaşıyoruz. Mezun olan tüm öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Ayrıca Alaplı Meslek Yüksekokulu kendini yenileyen büyüyen ve güzelleşen bir kampüstür. Öğrencilerimiz burada öğrenim görmekten oldukça mutludur. Bu mutluluğu artırmak için alt yapı çalışmalarına önem verilmektedir. Laboratuvarlarımız yenilenmiş ve yenilenmeye devam etmektedir. Üniversitemiz Sayın Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya yeni açılacak 2 laboratuvarımıza verdiği destekten ötürü teşekkür Alaplı MYO Spor Salonunda düzenlenen Alaplı Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, Alaplı Kaymakamı ve şükranlarımı sunarım.” dedi.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ise, Alaplı MYO’dan 650 öğrencimizi mezun ederken kıvançlı olduklarını ve BEÜ olarak 2017-2018 eğitim öğretim yılı sonunda 6 bin 700 öğrencimizi mezun etmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Prof. Dr. Mustafa Çufalı sözlerine “Bizlere emanet ettiğiniz ve sizler için dünyanın en değerli varlıkları olan çocuklarınız, bugün ülkemize hizmet etmek için can atan, iyi yetişmiş meslek sahibi bir genç olarak karşınızda duruyorlar. Onlarla ne kadar gurur duysanız azdır. Yaptığınız her işi aşkla yapın ve bu güzel ülkemize hizmet etmek için önünüze çıkabilecek zorluklardan asla yılmayın. Bu topraklar da bir iş başaranlar bilsinler ki, herkesten birkaç kat hızlı koşabilenlerdir. Bunu ancak bu yolda yürüyenler fark edebilir” diyerek devam etti.

Yapılan konuşmanın ardından dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödülleri verilirken mezun olan 650 öğrenci belgelerinin takdimi sonrası hep birlikte keplerini havaya fırlatarak mezuniyet sevincini yaşadılar.


Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin