Öğrenci

Staj

Küçült Yazı Tipi Büyüt

>>> e-Devlet Kapısı Üzerinden Stajyer Sigorta Giriş Sorgulama İşlemi Kılavuzu için tıklayınız. (23.06.2022 tarihinde eklendi)
Staj dersini alan öğrencilerimiz; lütfen aşağıda yer alan  "2021-2022 BAHAR DÖNEMİNDE STAJ DERSİNİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN YAPACAĞI İŞLEMLER" metnini dikkatlice okuyunuz ve işlemlerinizi buna göre yapınız.


                 2021-2022 BAHAR DÖNEMİNDE STAJ DERSİNİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN YAPACAĞI İŞLEMLER
(2021-2022 Bahar Dönemi İçerisinde Stajını sadece Gündüz Öğretimi için 2019 veya daha önce girişli olup bütün derslerden devam koşulunu yerine getirmiş olan, II. Öğretim için 2020 veya daha önce girişli olan öğrencilerimiz yapabilir. Bu koşula uymayan staj dersini alan diğer öğrencilerimiz stajlarını yaz döneminde yapacaklardır.)

> Staj ile ilgili dokümanlar yukarıdaki bağlantılardan indirilerek tek yüzüne olacak şekilde çıktısı alınacaktır.

> Öğrencimiz "Staj Dosyası" içerisinde yer alan zorunlu staj formu (2 sayfa) ve rapor dosyası sayfalarına fotoğraf yapıştırıp kendisi ile ilgili yerleri ve "Staj Yapacak Öğrencinin Özgeçmişi" sayfasını doldurmalıdır.

> İlgili belgeler Okul Sanayi Koordinatörü Müdür Yardımcısına imzalatılacak ardından evrak kayıt bürosuna gidilerek evrak sayısı ve mühür işlemi yapılacaktır.

> Staj yapılacak kuruma/kuruluşa gidilip "Zorunlu Staj Formu" ndaki staj yapılacak yer ile ilgili kısımların doldurularak, kurum/kuruluş yetkilisine onaylatılacaktır. (İşyerine onaylatmadan önce işyeri çalışma alanının stajınıza uygun olup olmadığı ile ilgili Program Staj Komisyonuna danışınız)
   Program Staj Komisyonları için tıklayınız.  

> Sigorta beyan belgesi doldurularak staj dosyası bütün sayfaları ile birlikte Program Staj Komisyonuna gidilecek ve ilgili incelemeden sonra Program Staj Komisyonuna zorunlu staj formu (2 sayfa) onaylatılacaktır. (Hem staj yapıldığı zaman her iş günü için doldurulması gereken staj defteri boş sayfasının bilgisayar ile mi yoksa el yazısı ile mi doldurulması gerektiği konusunda hem de staj bitiminde tüm staj evraklarının taranması ile ilgili Program Staj Komisyonundan bilgi alınmalıdır.)

> Zorunlu staj formunun 1 nüshası, sigorta beyan belgesi ve kimlik fotokopisi 

Bahar Dönemi İçerisinde Staj Yapacak Öğrencilerimiz tarafından 28 Mart 2022 Pazartesi gününe kadar
Yaz Döneminde Staj Yapacak Öğrencilerimiz tarafından 01 Haziran 2022 Çarşamba gününe kadar
 evrak kayıt birimine teslim edilecektir.

(Son günler yoğunluk yaşanabileceğini göz önünde bulundurarak işlemlerinizi önceden yapmanızı tavsiye ederiz.)

> Staj bitiminde staj evrakları, Program Staj Komisyonuna

Bahar Dönemi İçerisinde Staj Yapan Öğrencilerimiz 30 Mayıs - 02 Haziran 2022 tarihleri arasında

Yaz Döneminde Staj Yapan Öğrencilerimiz 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Derslerinin Başlama Haftası İçerisinde (2022-2023 Akademik Takvimi henüz ilan edilmediğinden Ağustos 2022 de https://webapp.beun.edu.tr/akademiktakvim/ adresinden Güz Yarıyılı Derslerin Başlaması tarihine bakabilirsiniz)

teslim edilecek ve mülakat yapılacaktır.

Not: Öğrencilerimiz dosya teslimi ve mülakat günü/saati ile ilgili önceden Program Staj Komisyonu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Program Staj Komisyonları için tıklayınız.  
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin