Mezuniyet Fotoğrafları 2020-2021

Küçült Yazı Tipi Büyüt

2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni


Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksekokulu’ndan 2020-2021 Akademik Yılında mezun olan öğrencilerimiz için 25 Ağustos 2021 Çarşamba günü Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi'nde mezuniyet töreni yapıldı.

Gerçekleştirilen törene Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, Prof. Dr. Veysel Haktan Özaçmak, Denizcilik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Adnan Topuz, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Yavuz,  Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ali Arslan,  Ereğli Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fatih Dinçer, protokol üyeleri, akademik ve idari personel, öğrenciler ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Mezuniyet töreni, mezun öğrencilerin birlikte gerçekleştirdiği kortej yürüyüşü ile başladı. Kortej yürüyüşünün ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Törende Okulumuz ikincisi Tuğçe Uzun mezun öğrenciler adına konuştu. Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Oturak ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel açılış konuşmalarını yaparak öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik etti.

Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Oturak konuşmasında “Liyakatli bireyler olarak, yüklendiğiniz bütün işleri hakkıyla yapacağınıza ve karşılaşacağınız tüm problemlerin üstesinden geleceğinize gönülden inanıyorum. Allah yolunuzu açık etsin.” dedi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel konuşmasında “Değerli mezunlarımız bundan sonraki yolunuzu sadece aklın, vicdanın ve bilimin ışığı aydınlatsın. Unutmayın ki dürüst, çalışkan ve üretken insan bir değerdir. Ve ancak değer oluşturduğunuzda başarı sizi takip eder. Sizler sadece kendiniz ve aileniz için değil ülkeniz ve insanlık için de başarılı olmak zorundasınız. Bundan sonraki hayatınızda da hepinize sağlıklı, başarılı, hayırlı uzun bir ömür diliyorum” dedi.

Mezun olan öğrencilere diplomaları verildikten sonra mezuniyet yemini edilmesi ve devamında fotoğraf çekimleri ile tören sona erdi.
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin