Yüksekokul Komisyonları

Mezuniyet, Staj, İntibak Komisyonları

Küçült Yazı Tipi Büyüt

İKTİSADİ BÖLÜMLER:

FİNANS, BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ:

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI (I.Ö. ve II.Ö.):

Öğr.Gör. Mine BOZKURT                                  Başkan

Öğr.Gör. Murat HULKİENDER                            Üye

Öğr.Gör. İlker DURGUT                                       Üye

YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ:

İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI:

Öğr.Gör. Savaş TEKOĞLU                                 Başkan

Öğr.Gör. Tevfik OĞUZ                                         Üye

Öğr.Gör. Neslihan AKIN ÖZDEMİR                   Üye

MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ:

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI:

Öğr.Gör. Alper ŞIK                                             Başkan

Öğr.Gör. Gürsel AĞCA                                        Üye

Öğr.Gör. Ebubekir ÇAKMAK                               Üye


TEKNİK BÖLÜMLER:


ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ:

ELEKTRİK PROGRAMI:

Öğr.Gör. Eyüp YANAR                              Başkan

Öğr.Gör. Nevzat SOLMAZ                         Üye

Öğr.Gör. Figen ALTINTAŞ                         Üye

 
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ:

ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:

Öğr.Gör.Barış ŞAHİN                                         Başkan

Öğr.Gör. Uğur ÖZTÜRK                                     Üye

Öğr.Gör. Durmuş SOYKAN                                Üye

ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:

Öğr.Gör. Barış ŞAHİN                                          Başkan

Öğr.Gör. Burçin ER                                               Üye

Öğr.Gör. İsmail ŞAHİN                                         Üye

KONTROL VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:

Öğr.Gör. Murat ŞEN                                           Başkan

Öğr.Gör. Zeki KANTEMÜR                                    Üye

Öğr.Gör. Osman ÇELEN                                       Üye

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ:

METALURJİ PROGRAMI:

Dr.Öğr.Üyesi Fikret KABAKCI                           Başkan

Dr.Öğr.Üyesi Candan ŞEN ELKOCA                   Üye

Öğr.Gör. Nermin Fatma DUYAN                        Üye

MAKİNE PROGRAMI (I.Ö. ve II.Ö.):

Öğr.Gör.Dr. Nilay AKDENİZ ACAR                   Başkan

Öğr.Gör. Erhan BAYSAL                                     Üye

Öğr.Gör. Samet SARIOĞLU                               Üye

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ:

GEMİ MAKİNELERİ İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI:

Öğr.Gör. Abdullah TOMBAK                             Başkan

Öğr.Gör. Uğur DEMİR                                         Üye

Öğr.Gör. Ayşegül ALTUNTAŞ MİYANYEDİ        Üye

GEMİ İNŞAATI PROGRAMI:

Öğr.Gör. Fevzi ŞENLİTÜRK                               Başkan

Öğr.Gör. Abdullah TOMBAK                              Üye

Öğr.Gör. Uğur DEMİR                                         Üye

İNŞAAT BÖLÜMÜ:

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ PROGRAMI:

Öğr.Gör. İlyas Barış KUKUL                                 Başkan

Dr.Öğr.Üyesi Gamze BİLGEN                               Üye

Öğr. Gör. Muhammed Yasin KALÇA                   Üye

YAPI DENETİMİ PROGRAMI (I.Ö. ve II.Ö.) :

Öğr.Gör. Berk ÖZSAYIN                                    Başkan

Öğr.Gör. Kemal AYDIN                                       Üye

Öğr.Gör. Erdem BALCI                                       Üye

MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ:

YAPI RESSAMLIĞI PROGRAMI:

Doç.Dr. Hatice Burçin ŞOLT                              Başkan

Öğr. Gör. Elif AKBULUT                                      Üye

Öğr.Gör. Zeynep TOMBAK                                 Üye 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin