Yüksekokul Komisyonları

Mezuniyet Töreni Komisyonu

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Mezuniyet Komisyonu Başkanı:

Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Murat ASLAN

Törenin Sosyal, Kültürel ve Ekonomik Konularından Sorumlu Üyeleri:

Yüksekokul Sekreteri Nevzat KARACI

Öğr.Gör. Ömer DERELİ

Tören Alanının ve Mezun Olan Öğrencilerin Kortej ve Sahne Düzeni Sorumlu Uyeleri:

Yüksekokul Sekreteri Nevzat KARACI

Öğr.Gör. Savaş TEKOĞLU (Kortej Yürüyüşü)

Bankacılık ve Sigortacılık Programı...................:Öğr.Gör. İlker DURGUT

Bankacılık ve Sigortacılık Programı (II.Ö.).......:Öğr.Gör. Neslihan AKIN ÖZDEMİR

Metalurji Programı……………………….................. :Öğr.Gör. Nermin Fatma DUYAN

Elektrik Programı................……….…........ :Öğr.Gör. Eyüp YANAR

Elektronik ve Haberleşme Tek.Programı.........:Öğr.Gör. Uğur ÖZTÜRK

Elektronik Teknolojisi Program.................:Öğr.Gör. Burçin ER

Kontrol ve Otomasyon Tek.Programı……........:Öğr.Gör. Murat ŞEN

Gemi Makineleri İşletmeciliği Programı…….... :Öğr.Gör. Uğur DEMİR

Gemi İnşaatı Programı……………….…............... :Öğr.Gör. Ayşegül ALTUNTAŞ MİYANYEDİ

İnşaat Teknolojisi Programı…………..….............:Öğr.Gör. İlyas Barış KUKUL

İşletme Yönetimi Programı………….…...............:Öğr.Gör. Tevfik OĞUZ

Muhasebe ve Vergi Uyg. Programı……............:Öğr.Gör. Alper ŞIK

Yapı Denetimi Programı (I.Ö. ve II.Ö.)…….…....:Öğr.Gör. Berk ÖZSAYIN

Yapı Ressamlığı Programı………………................:Öğr.Gör. Elif AKBULUT

Makine Programı…………………………...................:Öğr.Gör. Erhan BAYSAL

Makine Programı (II.Ö.)…………………................:Öğr.Gör. Samet SARIOĞLU

Kortej ve Diploma Dağıtımı Sırasında Saha ve Sahne Düzenlenmesi ve Sahnedeki Müzik Düzeninin Sağlanmasından Sorumlu Üyeler:

Tekniker Sami NALBANT

Tekniker Harun DERELİ

Tekniker Murat ÖZKÖK

Tekniker Cihat ELMAS

Teknisyen Faruk AYNI

Tören Alanında Görevli Öğrencilerden Sorumlu Üyeler:

Şef Selda NALBANT

Bilg.İşlet. Sevim TAŞDELEN

Bilg.İşlet. Ergin YILMAZ

Güvenlikten Sorumlu Üyeler:

Kor.Güv.Şefi Mustafa AKSOY

Kor.Güv. Recep SÖNMEZ

Tören Alanı Dışında Öğrencilere rozet, flama vs. verilmesinden Sorumlu Üyeler:

Erhan SAĞLAM

Ufuk CÖBEK

Muhittin GAZİTEPE

Aykut DEMİRCAN

Törende Fotoğraf Çekiminden Sorumlu Üye:

Teknisyen Ayten SAYINKAPLAN

Törenin Sunumundan Sorumlu Üyeler:

Şef Tülay GÜLTEN

Gamze KAYA

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin